İstanbul Tv Hastanesi Televizyon_Servisi istanbul televizyon tamiri, cam değişimi, monitör tamiri, 2 el televizyon,


 

Televizyon Servisi

KURUMSAL

2003 yılında İstanbul Anadolu yakasında televizyon tamircisi ve elektronikçi olarak başladığımız faaliyetlerimizi 2009 yılında İstanbul Televizyon Hastanesi olarak genişleterek tüm İstanbul'da Televizyon Tamiri Hizmeti olarak devam ettirdik. Televizyonların hayatımızdaki önemini iyi bilen ve hızlı servis özelliği ile göz dolduran firmamız, geniş bir hizmet ağı oluşturmuş ve İstanbul'un her bölgesine çok kısa zamanda ulaşmayı başarmıştır. Tüm çalışanlarımız konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Günün her saatinde görevini yerine getirebilecek on binlerce televizyon tamir etmiş, insanların tv keyfini yarıda bırakmamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hizmetlerimiz arasında Televizyon tamiri başta olmak üzere, bilgisayar monitör tamiri, 2. el televizyon alım satımı, led tv tamiri, oled tv tamiri, lcd tv tamiri, gibi zengin bir hizmet ağı sunmaktayız.

Bir telefon ile başlayan müşteri iletişimimiz kısa süre yapılan ev-işyeri ziyareti ile kalıcı bir dostluğa dönmektedir. Öne çıkan özelliğimiz ise servis fiyatlarındaki tutarlı ve düşük ücret politikamızdır.

Her çalışanımızın birinci önceliği çalışan parçaları maximum seviyede sistemde tutmak ve böylece hem son tüketici maliyetini minimize etmek, hem de gereksiz parça değiştirmeyerek milli serveti korumaktır. Düşük maliyet ve tam güven kazanmak için yaptığımız bu hamlemiz, düşük ücret politikamızın bir koşulu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onlarca servis aracımız ve 50 ye yakın personelimiz ile İstanbul'un her noktasına hızlıca ulaşıyor, televizyon keyfinizin yarım kalmasını engelliyoruz.


Bize güvenen ve dostlarına tavsiye eden on binlerce müşterimize teşekkür ediyor, hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli kendimizi yenileyip, geliştiriyoruz.

 


Vestel Televizyon Servisi Sunny Televizyon Servisi Saba Televizyon Servisi Beyaz TV Televizyon Servisi Samsung Televizyon Servisi Tlc Televizyon Servisi Next Televizyon Servisi Lg Televizyon Servisi Philips Televizyon Servisi Beko Televizyon Servisi Sony Televizyon Servisi Awox Televizyon Servisi Axen Televizyon Servisi Toshiba Televizyon Servisi Regal Televizyon Servisi Arçelik Televizyon Servisi Grundig  Televizyon Servisi

 

En Yakın Televizyon Servisi

 

Teknik Servis Garantisi


Bakım Garantili Servis


Uygun Fiyat Garantisi


İstanbul Güvenir Servis

100% Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Hizmet

ISO-9001 Sertifikası

İstanbul Uydu Servisim


TV SERVİS ÇAĞIR

Sosyal Medya

 

Hizmetlerimiz

Tv Tamiri Monitör Tamiri Lcd Tv Tamiri Led Tv Tamiri Oled Tv Tamiri Qled Tv Tamiri Smart Tv Tamiri Android Tv Tamiri 2. El Televizyon Televizyon Ekran Değişimi Tv Yedek Parça

Çalışma Bölgelerimiz


 


Türk Web Ajans


 

 

 

 


Hemen Ara